Správy a aktuality

RSS

MULLER FILTER

                               Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt muller filter

Spoločnosť Muller Filter má 30 rokov skúseností v oblasti vývoja OE filtrov, ako nezávislý európsky kľúčový dodávateľ ponúkajúci sortiment originálnej kvality so stále sa rozširujúcou ponukou produktov.

Produktová línia Muller Filter s viac ako 1600 typmi olejových, palivových a vzduchových filtrov pokrýva približne 95% európskych a asijských osobných automobilov a ľahkých užitkových vozidiel.

Výhodami rodinnej spoločnosti je, že Muller Filter dosahuje rýchly rozhodovací proces a rýchlu a flexibilnú reakciu na meniace sa podmienky na trhu. Spoločnosť Muller Filter môže mať plný rozsah filtrov dostupných na trhu, ktoré spĺňajú rovnaké štandardy kvality, ktoré spĺňajú ponuku OE.

Stále modernizácie výrobnej linky a investície do výskumu a vývoja zaručujú, že Muller Filter sú vysoko výkonné produkty. K dosiahnutiu vyššej efektivity ponuky si spoločnosť vyberá svojich partnerov spomedzi vedúcich spoločností medzi výrobcami OEM.

Muller Filter podrobují svoje filtre so sofistikovaným testovacími metódami podľa medzinárodných požiadaviek ISO v spolupráci s hlavnými skúšobnými laboratóriami uznávanými výrobcami automobilového priemyslu.

Výsledkom tejto snahy je, že v roku 2002 výrobca získal certifikát podľa ISO9001. Veľmi dôležité je, že výrobca od začiatku výroby svojich výrobkov berie do úvahy ochranu životného prostredia. Od dizajnu cez spracovanie až po konečné využitie produktov. Z tohto dôvodu Muller Filter zavádza systém riadenia v oblasti životného prostredia podľa ISO4001. Produkty Muller Filter sú navrhnuté a vyvíjané podľa požiadaviek a požiadaviek na prvotriedne výrobky podľa špecifikácií OE a v súlade s Vyhlásením o kvalite výrobku príbuznej k pravidlám CE1400 / 2002

MULLER FILTER má svoju centrálu v Bricherasio (Taliansko), približne 40 km od mesta Turína. Spoločnosť má svoje dcérske spoločnosti a výrobné miesta v Luserna S.G. (Taliansko) a Timisoara (Rumunsko).

MULLER FILTER je vybudovaný na ploche 26 000 metrov štvorcových, 8 000 metrov štvorcových pokrýva oblasti, kde sú situované 3 továrne.

MULLER FILTER navrhuje široké spektrum filtrov určených pre automobilový priemysel, stroje a motory, ktoré sa stále vyvíjajú prostredníctvom programu stáleho rozširovania. Naša produktová línia pozostáva z viac ako 1600 typov palivových, olejových a vzduchových filtrov, ktoré pokrývajú približne 95% európskych a asijských osobných motorových vozidiel a ľahkých užitkových vozidiel.

 

Fri.Tech

                                       Výsledek obrázku pro fri.tech

Spoločnosť bola založená v roku 1994 bývalými technikmi Galfer a Ferodo a investormi v segmente automobilových dielov.

V roku 2015 bola úspešná spoločnosť predaná skupine Metelli, s ktorou predtým spolupracovala. Do tejto skupiny patria aj ďalší významní výrobcovia automobilových súčiastok, ako je Graf, General Ricambi atď. Spoločnosť Metelli vyrába a predáva rôzne diely automobilov prostredníctvom svojich vlastných spoločností.

V roku 2016 vyvinula spoločnosť Fritech nový brzdný materiál HYBRIX, ktorý spĺňa najnáročnejšie kvalitatívne kritériá.
Tieto výrobky dodávajú aj iným značkam skupiny Metelli.

LIQUI MOLY - MS V HOKEJI

Výrobca olejov uzatvára svoju účasť v zimných športoch tejto sezóny zo zápasmi v ľadovom hokeji usporiadanými v Nemecku a Francúzsku.

Veľké finále pre rozsiahle pôsobenie značky LIQUI MOLY v zimných športoch. Nemecký špecialista na oleje je oficiálnym sponzorom Majstrovstiev sveta IIHF v ľadovom hokeji 2017. Bude sa konať v máji v Nemecku a Francúzsku. "Majstrovstvá sveta je poslednou, veľkou medzinárodnou akciou v rámci zimných športov tejto sezóny. Pole účastníkov sa skladá z národov, ktoré pre nás predstavujú veľmi dôležité trhy, "povedal Peter Baumann, marketingový riaditeľ spoločnosti LIQUI MOLY.

Majstrovstiev sveta sa zúčastnia tímy všetkých severoeurópskych krajín a navyše ešte šesť mužstiev z východnej Európy a tiež Francúzsko, Taliansko a Švajčiarsko. "Rusko je náš zďaleka najväčší exportný trh a Severná Amerika je pre nás trhom, na ktorom chceme silne rásť a vidíme v ňom obrovský potenciál," dodal marketingový riaditeľ. A vo všetkých týchto krajinách je ľadový hokej veľmi populárny alebo národný šport.

Boje o titul, ktoré sa konali v Rusku v roku 2016, sledovalo na štadiónoch takmer 420 000 divákov. Televízne prenosy v 167 krajinách priniesli usporiadateľom sledovateľnosť takmer 1,3 miliárd televíznych divákov. Počas Majstrovstiev sveta 2010, ktoré sa naposledy konalo v Nemecku, prešlo bránami štadiónov takmer 550 000 návštevníkov.

Firemné logo LIQUI MOLY bude v oboch hokejových halách Majstrovstiev sveta v Kolíne nad Rýnom a Paríži umiestnené na mantineli za bránkou, teda v oblasti, ktorá je dôležitá pre zábery televíznych kamier, na všetkých oficiálnych tlačovinách a prezentačných stenách a aj v reklamných šotoch na štadiónových kockách .

Turnaj, ktorý sa koná od 5. do 21. mája v Nemecku a Francúzsku, rozširuje a zakončuje niekoľkomiliónový sponzorský balík spoločnosti LIQUI MOLY pre zimné športy. Doteraz zahŕňal medzinárodné zápasy v iných disciplínach v Európe, Severnej Amerike a Ázii. "Milióny divákov sa týmto spôsobom zoznámia so značkou LIQUI MOLY, čoho by sme naším pôsobením v motoristickom športe nedosiahli," doplnil Peter Baumann.

O spoločnosti LIQUI MOLY

LIQUI MOLY ponúka celosvetovo jedinečne široký sortiment chémie pre autá s približne 4 000 výrobkami: motorové oleje a aditíva, mazivá a pasty, spreje a autokozmetiku, lepiace a tesniace materiály. Spoločnosť LIQUI MOLY, založená v roku 1957, vyvíja a vyrába výhradne v Nemecku. V oblasti aditív je tu nespornou jednotkou na trhu a je stále znovu volená ako najlepšia značka olejov. Firma riadená majiteľom Ernstom Prostom predáva svoje produkty vo viac než 120 krajinách a v roku 2016 dosiahla obrat vo výške 489 miliónov eur.